Yaklaşık 12 yılı aşkın, tecrübeli, alanında uzman doktorlarımız sayesinde estetiğe yeni bir bakış açısı kazandırdık. Ameliyatlı ve ameliyatsız olmak üzere, müşteriye en fayda sağlayacak yöntemi, en ağrısız teknikleri yüksek teknolojili cihazlar eşliğinde kullanıyoruz. Yaygın olarak denk geldiğimiz vadedilen sonucun alınamaması durumunun aksine, yapılan operasyonun en gerçekçi sonucunu size net bir şekilde resimlerle destekleyerek sunuyoruz.

antalya üç kapilar
antalya 2

Antalya'da Sağlık Turizmi

Sağlık turizmini tanımlayacak olursak, tedavi amacı ile yapılan seyahatler diyebiliriz. Turizmin başkenti olarak bilinen Antalya , son yıllarda hızla gelişen sağlık sektörüyle beraber sağlık turizmi denilince akla gelen ilk şehirlerden birisi olmayı başardı. Doğal ve tarihi güzellikleriyle ünlü olan Antalya ilimiz , coğrafi konumu, ılıman iklimi , ulaşım kolaylığı sayesinde hastalar için elverişli bir ortam sağlamaktadır. 

Her türlü konaklama çeşitliliği açısından zengin olan Antalya , tedavi için gelecek hastalara birçok seçenek sunar. Özellikle son yıllarda; yüksek yatak ve hizmet kapasiteli konaklama tesislerinin yanı sıra, gelişmiş altyapı ve donanıma sahip sağlık kuruluşları, alanında iyi yetişmiş, yabancı dil bilen uzman doktor ve sağlık personeli ve nitelikli, aynı zamanda diğer ülkelere kıyasla daha az maliyetli hizmet anlayışıyla Antalya’da, sağlık turizmi alanında önemli bir mesafe katedilmiştir.

Sağlık turizmi içinde, medikal turizm ve yaşlı ve engelli turizmi alanlarında ön plana çıkan ilimize, başta Balkanlar, Ortadoğu, Rusya, Batı Avrupa, Kuzey Afrika, Türk Cumhuriyetleri ve Arap ülkelerinden olmak üzere çok sayıda turist tedavi amaçlı gelmekte; ağırlıklı olarak göz, diş,  saç ekimi , plastik cerrahi alanlarında tedaviler tercih edilmektedir. 

Sağlığınıza ve hayallerinize ulaşırken Antalya’da keyfini çıkarabileceğiniz yerler:  

Manavgat Şelalesi: Manavgat ilçesinin 3. Km kuzeyinde bulunur ve doğada bir gezi için güzel bir seçenektir.

Antalya Kaleiçi: Osmanlı evleri ve renkli hayatıyla ünlü olan Kaleiçi ziyaretçiler için kesinlikle gezilmesi gereken bir yerdir.  

Olimpos: Yunanlılardan kalma antik şehirdir

Yanartaş: Denize yakın mesafede olup, taşlar arasından çıkan alevlerin hiç sönmemesiyle ünlü. Mucizevi bir deneyim yaşamak isterseniz Antalya tatilinizde Yanartaş’a mutlaka gitmelisiniz.

Konyaaltı plajı: Antalya’nın en güzel plajları arasında bulunan Konyaaltı Plajı, 1.5 km uzunluğunda sahil şeridine sahiptir.

antalya klinik 1

Antalya'da Neler Yapabilirsiniz?

Hemen Antalya’yı Keşfedin…

Gezilecek yerler

Eğlence

Alışveriş